YÜKLENİYOR

Kurucusu olduğumuz operasyonel filo kiralama sektörüne 2012 yılında yeniden merhaba diyen Oto Plan, filo kiralama sektörüne modern ve yenilikçi bir bakış açısı getirmiştir. Sektörün pazar hacmini daha da büyütmek için hizmet anlayışında çok büyük değişiklikler yaratmıştır. Her konuda öncü olan şirketimiz tamamen yerli sermayeli bir filo kiralama markasıdır.

8000 adetin üzerindeki araç filomuz ile üstün teknoloji alanlarında uzman ve dinamik insan kaynağı, ülke genelinde yayılmış yetkili servis noktaları, 7/24 acil servis ve mobil destek, raporlama hizmetleri ile 300’ü aşkın yerel ve global müşterimize kesintisiz bir şekilde hizmet sunuyoruz. Oto Plan ile çalışmanın ayrıcalığını, farkındalığını müşterilerimizden öğrenebilirsiniz. 

Tüm soru ve önerileriniz için info@otoplan.com.tr adresinden bize ulaşabilir ya da Kurumsal Talep Formumuzu doldurarak en kısa zamanda size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sorularınıza anında yanıt almak için öncelikle “Sık Sorulan Sorular” bölümümüzü ziyaret ediniz.

Tanışma maillerinizi info@otoplan.com.tr adresine bekliyoruz
Destek Hattı
444 5 OTO