YÜKLENİYOR

Operasyonel uzun dönem kiralama; araçları 12, 24, 36 ve 47 aylık olarak kiralayabildiğiniz ve bununla beraber, periyodik bakım ve onarım, hasar, lastik değişimi, zorunlu trafik ve kasko sigortası, motorlu taşıtlar vergisi, fenni araç muayenesi, HGS ve OGS geçiş ücretleri ve buna benzer külfet olacak tüm operasyonel masraflardan kurtulduğunuz avantajlı ve karlı bir hizmet paketidir.

12 – 47 ay süreli olarak uzun dönem araç kiralayabilirsiniz. Günlük, aylık ve saatlik araç kiralama talepleriniz için bir OTO Plan kuruluşu olan YOYO Araç Paylaşım Kulübü’müzün mobil uygulamasını indirerek araç kiralayabilirsiniz. 

Karşılıklı mutabakat ile kira ve kontrat süresi uzatılabilir. Bunun için OTO PLAN filo danışmanınız ile görüşmeniz yeterlidir.

Kiralanacak araçlar için minimum veya maksimum adet sınırlaması yoktur. Bir araç için bile operasyonel filo kiralamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Faturalandırma, sözleşmede belirtilen süre boyunca Türk lirası olarak yapılmaktadır. 

Şirket mensubu, eş ve çocuklarınız kullanabilirler.

Araçların kira süresi dâhilinde, üretici firmanın araca ilişkin kullanım kılavuzundaki talimatları çerçevesinde ve üretici firmanın garantilerini geçersiz kılmayacak şekilde tüm periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, parça değişikliği ve işçilik ücretleri OTO Plan tarafından karşılanacaktır.

Kiralama fiyatına akaryakıt dahil değildir.

Bireysel araç kiralama talepleriniz için bir OTO Plan kuruluşu olan YOYO Araç Paylaşım Kulubü’nden hizmet alabilirsiniz.

 www.driveyoyo.com

Bu tip değişiklikler araçların garanti  kapsamı dışında olduğundan, değişikliklerin yapılmasına izin verilmemektedir.

Bu işlemler ek bir sözleşme maddesi ile hizmet bedelleri ve tüm kanuni vergilerin ödenmesi karşılığında, kanuni sınırlar çerçevesinde yapılabilmektedir.

Müşteri ticari amaçla kiralamış olduğu taşıt için 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri gereğince taşıma yetki belgesi almış olması ve taşıt belgelerine kiralanan taşıtı kayıt ettirmiş olması gerekmektedir. Aynı yönetmelik hükmünce mesleki yeterlilik belgesi bulunan sürücülerce kullanılmasını sağlamak zorundadır. 

Not: Ticari araç kiralayabilmek için bir ticari öz mal araca sahip olmanız gerekmektedir.

Bireysel araç kiralama talepleriniz için bir OTO Plan kuruluşu olan YOYO Araç Paylaşım Kulubü’nden hizmet alabilirsiniz.

www.driveyoyo.com

Evet.
Özel plaka uygulaması ücrete tabidir.

Tanışma maillerinizi info@otoplan.com.tr adresine bekliyoruz
Destek Hattı
444 5 OTO